Гуртки

Гуртки

Г Р А Ф І К
позакласної навчально-виховної роботи

Бучанського ліцею №9

на І семестр 2022/2023 н.р.

 

Дні тижня

Керівник Час проведення занять Місце проведення Класи Назва гуртка

Понеділок

         
Данильченко І.В. 13.45-14.25 Каб.209 5 «Джура»
Іносов В. 14.40-16.05 Укриття 10-11 «Джура» (БЦПР)
Литвин Л.В. 11.55-12.35 Каб.102 3 «Джура»

Вівторок

         
Панасюк Н.В. 14.40-16.00 Акт. Зал 10-11 «Джура»

Середа

         
Возовик Т.Г. 14.40-16.00 Каб.115 5-6 Образотворч. м-во (БЦПР)
Ковеня Р.Л. 14.40-15.20 Каб.219 10-11 «Джура»

Четвер

         
Возовик Т.Г. 14.40-16.00 Каб.115 5-6 Образотворч. м-во (БЦПР)
Іносов В. 14.40-16.05 Укриття 10-11 «Джура» (БЦПР)
Панасюк Н.В. 14.40-16.05 Акт.зал 10-11 «Джура»
Литвин Л.В. 11.55-12.35 Каб.102 3 «Джура»

П'ятниця

         
Данильченко І.В. 13.45-15.20  Каб.209 5 «Джура»
Литвин Л.В. 11.55-12.35 Каб.102 3 «Джура»

 

Г Р А Ф І К  З А Й Н Я Т О С Т І

СПОРТИВНОГО ЗАЛУ 

БУЧАНСЬКОГО ЛІЦЕЮ №9

НА І СЕМЕСТР 2022/2023 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дні тижня Час проведення занять Тип заняття  Назва гуртка Керівник
Понеділок

08.20-16.55

17.30-20.30

Уроки фізкультури

Спортивні бальні танці

Ліцей

Клуб «Сапфір»

(оренда)

Вчителі фізкультури

 


Хоменко В.

Вівторок

08.20-16.55

17.30-19.30

Уроки фізкультури

Спортивні бальні танці

Ліцей

Клуб «Адажіо»

(оренда)

Вчителі фізкультури

 


Салямон В.

Середа

08.20-16.55

17.30-20.30

Уроки фізкультури

Спортивні бальні танці

Ліцей

Клуб «Сапфір»

(оренда)

Вчителі фізкультури

 


Хоменко В.

Четвер

08.20-16.55

17.30-19.30

Уроки фізкультури

Спортивні бальні танці

Ліцей

Клуб «Адажіо»

(оренда)

Вчителі фізкультури

 


Салямон В.

П’ятниця

08.20-16.55

17.30-20.30

Уроки фізкультури

Спортивні бальні танці

Ліцей

Клуб «Сапфір»

(оренда)

Вчителі фізкультури

 


Хоменко В.

Субота

11.00-13.00

 

 

18.00-19.30

Спортивні бальні танці

 


 Футбол

Клуб «Адажіо»

(оренда)

 

Футбольна академія О.Алієва

(оренда)

Салямон В.

 

 


Юрченко Д.

 

Графік використання сховища 

(гуртки БЦПР та Приватні клуби-орендарі)

День тижня Керівник Назва гуртка, секції Місце проведення Час
Понеділок  
Студенецький М.О. Важка атлетика Зала 019 15.30-18.30
Грек Т.М. Карате Зала 001 16.00-17.00
Ковеня Р.Л.  Кікбоксинг Зала 018 17.00-21.00
Адамський О.В. Бокс Зала 015 15.30-18.30
Іносов В.А. «Джура» (БЦПР) Кінозал 14.40-18.00
Вівторок  
Студенецький М.О. Важка атлетика Зала 019 15.30-18.30
Ковеня Р.Л. Кікбоксинг Зала 018 17.00-21.00
Адамський О.В.  Бокс Зала 015 15.30-18.30
Іносов В.А.   Кінозал 16.00-17.40
Терешпольська Л.М.  «Сяйво» (БЦПР) Каб. 006 14.45-18.20
Муляр А.М. Хореографія Зала 012 16.00-20.30
Середа  
Студенецький М.О. Важка атлетика Зала 019 15.30-18.30
Грек Т.М.  Карате Зала 001 16.00-17.00
Ковеня Р.Л.  Кікбоксинг Зала 018 17.00-21.00
Адамський О.В.  Бокс Зала 015 15.30-18.30
Іносов В.А. «Джура» (БЦПР) Кінозал 16.00-18.30
Фурлет О.М. Художня студія «АРТ» (БЦПР) Каб. 006 14.40-18.00
Четвер  
Студенецький М.О.  Важка атлетика Зала 019 15.30-18.30
Ковеня Р.Л.  Кікбоксинг Зала 018 17.00-21.00
Адамський О.В. Бокс Зала 015 15.30-18.30
Іносов В.А.   «Джура» (БЦПР) Кінозал 14.40-18.00
Фурлет О.М. Художня студія «АРТ» (БЦПР) Каб. 006 14.40-18.00
Шевчук О.І. (БЦПР) Каб. 012 15.00-17.50
П’ятниця  
Студенецький М.О. Важка атлетика Зала 019 15.30-18.30
Грек Т.М. Карате Зала 001 16.00.-17.00
Ковеня Р.Л.  Кікбоксинг Зала 018 17.00-21.00
Адамський О.В. Бокс Зала 015 15.30-18.30
Іносов В.А.  «Джура» (БЦПР) Кінозал 16.00-18.30
Терешпольська Л.М. «Сяйво» (БЦПР) Каб. 006 14.45-18.20
Муляр А.М.  Хореографія Зала 012 16.00-20.30
Субота  
Студенецький М.О. Важка атлетика Зала 019 10.00-12.00
Ковеня Р.Л. Кікбоксинг Зала 018 17.00-21.00
Адамський О.В. Бокс Зала 015 10.00-12.00
Іносов В.А. «Джура» (БЦПР) Кінозал 10.00-14.40
Муляр А.М.  Хореографія Зала 012 10.00-16.00

Заявка на дзвінок

Залиште ваш номер телефону і ми з вами зв'яжемося