ДПА

ДПА

Заклад освіти здійснюватиме прийом документів для зарахування дітей до 10 класу на 2022/2023 навчальний рік.

Для учнів 10-х класів пропонуємо на вибір три напрями профільної підготовки, які передбачають поглиблене вивчення певних дисциплін :

- математичний (30 місць),

- іноземної філології (англійська мова ) географія (30 місць).

Зарахування до 10 класу відбувається після отримання свідоцтва про здобуття базової середньої освіти та на підставі заяви батьків(або осіб, що їх замінюють).

На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у класах закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Заяви про зарахування можна подати особисто, електронною поштою, іншими засобами зв’язку через класного керівника.

Прийом документів буде здійснюватися в приміщенні ліцею за адресою: вул. Вишнева, 1.

Для вступу до 10 класу потрібно мати такі документи:

- заява (за встановленим зразком);

- копія документа, який посвідчує особу (паспорт) (при собі мати оригінал документа);

- оригінал свідоцтва про базову середню освіту (з додатком);

- медичні довідки: 063-0 (про щеплення), 086/1-0 .

 

Графік прийому документів: 10.00-14.00.

 

Консультації з приводу подачі документів можна буде отримати за телефоном  +38(063)467245 або електронною поштою  за адресою buchagimnaziya@ukr.net

 

 

 

Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)», здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Водночас вони зберігають за собою право пройти її за власним бажанням. Про це йдеться у листі МОН щодо завершення 2020/2021 навчального року.

Привертаємо увагу до того, що законодавством не передбачено вибіркове звільнення від проходження ДПА (незалежно від її форми) з якогось одного чи кількох предметів. Так само закон не звільняє від проходження ЗНО здобувачів освіти, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2021 році.

За бажанням пройти ДПА у закладі освіти (не у формі ЗНО) мають право зокрема:

  • громадяни України, які завершили навчання й отримали документ про відповідний рівень загальної середньої освіти за кордоном;
  • здобувачі освіти, які здобувають загальну середню освіту за вечірньою, заочною, сімейною (домашньою) формами;
  • здобувачі, які перебувають в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах;
  • здобувачі, які проживають на тимчасово окупованій території України, на території проведення антитерористичної операції (на період її проведення);
  • здобувачі, які через поважні причини не брали участі в основній сесії ЗНО та були допущені до проходження додаткової сесії ЗНО, але не змогли через поважні причини взяти участь у ній.

Повний перелік категорій здобувачів освіти, які мають право за бажанням пройти ДПА у закладі освіти, визначено у пунктах 6-12, 14-16, 18 розділу ІІ Порядку проведення державної підсумкової атестації. 

Окремо привертаємо увагу до того, що громадяни України, які належать до категорії здобувачів освіти, визначеної пунктом 11 розділу ІІ Порядку проведення ДПА (здобувачі, які проживають на тимчасово окупованій території України, на території проведення антитерористичної операції, території населених пунктів на лінії зіткнення і не здобувають загальну середню освіту в закладах освіти на території, підконтрольній Україні), для отримання документів про повну загальну середню освіту мають пройти річне оцінювання за 11 клас у закладі освіти, до якого вони були зараховані.

Надалі такі особи за їхнім бажанням можуть пройти ДПА у закладі освіти або у формі ЗНО. У разі, якщо такі особи не були зараховані до закладів освіти на території, підконтрольній Україні, і не мають результатів річного оцінювання, для них не може бути замовлено та видано документи про повну загальну середню освіту.

Здобувачі освіти, які претендують на нагородження Золотою або Срібною медалями та звільнені від проходження ДПА законом, мають право на отримання таких медалей без проходження ДПА.

Також нагадуємо, що відповідно до наказу МОН від 3 березня 2021 року №273, у 2020/2021 навчальному році від проходження ДПА звільнено учнів 4-х та 9-х класів. Здобувачам освіти, звільненим від атестації, у відповідній графі документа про освіту робиться запис «звільнений(а)».

Здобувачам освіти, які не виявили бажання проходити ДПА, свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти мають бути видані не раніше дати видачі відповідного свідоцтва, зазначеної у ньому.

Здобувачам освіти, які виявили бажання проходити ДПА, свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти видаються після проведення ДПА та відображення її результатів у додатку до свідоцтва, але в будь-якому випадку не раніше дати видачі відповідного свідоцтва, зазначеної у ньому.

Дата видачі додатка до свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти не має обов'язково співпадати з датою видачі самого свідоцтва, водночас додаток не може бути виданий раніше, ніж свідоцтво.

 

 

Заявка на дзвінок

Залиште ваш номер телефону і ми з вами зв'яжемося