Для батьків

За 2 місяці до завершення навчального року розпочнеться прийом заяв на зарахування до 1 класу

На першочергове зарахування мають право діти:

*що проживають на території обслуговування закладу;

*брати/сестри яких навчаються в Бучанському ліцеї №9;

*батьки яких працюють в даному закладі освіти;

Документи,які потрібні для зарахування:

* копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

* оригінал(або копія) медичної довідки  за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» ;

*картка профілактичних щеплень №063/0;

*документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з  батьків на території обслуговування закладу освіти (паспорт (копія) за  місцем реєстрації одного з батьків, договір купівлі-продажу(копія), дарування(копія), спадщина(копія), довідка ВПО(копія), довідка про проходження служби у військовій частині одного з батьків дитини чи законних представників)

(За повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає згідно з вимогами законодавства особа, яка їх подає.)

Прийом документів:

вівторок, четвер з 09.00 до 12.00

в Бучанському ліцеї №9

телефон для довідок :   0961410220

електронна пошта: lyceum-9@bucha-rada.gov.ua

Зарахування до 10 класу

Зарахування до 10 класу Бучанського ліцею №9 відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу нашого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти  відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Відповідно до анкетування учнів 9-х класів 2023/2024 н.р. та їх батьків у 2023/2024 н.р. буде здійснюватися набір в 10 класи з наступною профілізацією:

Профільні предмети

Кількість місць

10А

Математика (алгебра і початки аналізу, геометрія)

10Б

Іноземна філологія (англійська мова, німецька мова)

10В

Українська мова, історія України

30

Прийом заяв відбувається після вручення свідотств про базову середню освіту в каб. 212 пн-пт, з 9.00 по 15.00. *
Консультації за телефоном +38 (096) 1410220 з понеділка по п’ятницю, 9.00 - 16.00, електронною поштою lyceum-9@bucha-rada.gov.ua

Зразки заяв про зарахування до 10 класу в Бучанський Ліцей №9 2024р.

Територія обслуговування
Заява про зарахування