Для батькiв

Шановні батьки майбутніх п'ятикласників!

Зарахування дітей до 5-х класів Бучанської Української гімназії буде організовано відповідно до закріпленої території обслуговування (рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16.03. 2021 №155) та «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» (далі – Порядок зарахування), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

Доводимо до відома батьків, що за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає згідно з вимогами законодавства особа, яка їх подає.

Навчання проходитиме в другу зміну.

Для зарахування до 5 класу гімназії з 26 квітня до 31 травня включно одним із батьків дитини особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) подається заява за поданим нижче зразком.

Заяви приймаються в робочі дні з 15:00 до 18:00.

Територією обслуговування закріплені такі вулиці

(згідно з рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16.03. 2021 №155):

-Анатолія Солов’яненка;

-Першотравнева;

-Степана Бандери;

-Степана Васильченка;

-Бульвар Богдана Хмельницького: непарні - від №11 до №19, парні - №6, №8, №10 провулок Урожайний.

Заявка на звонок

Оставте ваш номер и мы с вами свяжемся