Актуально

Актуально

 

Розпочинаємо прийом документів до 5-их класів Бучанської Української гімназії у 2021 році!

 

З 26 квітня до 31 травня включно розпочинається прийом заяв на зарахування дітей до 5-х класів Бучанської Української гімназії.

Заяви приймаються в робочі дні з 15:00 до 18:00 (зразок заяви додається).

Прийом громадян відбуватиметься за попереднім електронним записом: https://buchagimnaziya.simplybook.it/v2/#book 

Заява подається одним із батьків дитини особисто без присутності дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника та оригіналу документа, який підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків чи законних представників).

Потужність закладу:

Клас Кількість учнів 

5-А 30 

5-Б 30 

5-В 30

Навчання проходитиме в другу зміну.

Зарахування буде організовано відповідно до закріпленої території обслуговування (рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16.03. 2021 №155) та «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» (далі – Порядок зарахування), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367. 

У разі якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв не перевищує загальної кількості місць у п’ятих класах, 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей і видається довідка для закладу освіти, де навчається дитина, для отримання особової справи.

Перелік документів для зарахування: 

1. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини, або документ, що посвідчує її особу;

2. Особова справа;

3. Оригінал або копія документа про освіту (у разі наявності).

4. Оригінал медичної довідки за формою №086-1/о та форму № 063/о «Карта профілактичних щеплень»;

5. Документ, який підтверджує місце проживання дитини або одного з батьків чи законних представників – оригінал та копія (п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів». 

Документи для підтвердження місця проживання дитини (майбутнього п’ятикласника)

Документи, які підтверджують місце проживання дитини або одного з батьків чи законних представників, визначаються пунктом 8 Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/684-2017-%D0%BF#Text).

Щоб підтвердити інформацію про місце проживання дитини, батьками, які подають заяву, або особами, що їх замінюють, надається один із таких документів (на вибір батьків):

 • паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;
 • довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з її батьків чи законних представників (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/207-2016-%D0%BF#n177);
 • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
 • документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу житла тощо);
 • рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;
 • документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5464-10#Text); 
 • довідка про проходження служби у військовій частині;
 • інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.

Усі ці документи мають відповідати певним формам, з якими можна ознайомитися у тому ж таки пункті 8 Постанови № 684 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/684-2017-%D0%BF#Text)

Оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини подається за наявності та за бажанням одного з батьків. Цей документ необхідний, якщо дитина має особливі освітні потреби і для її навчання потрібно створити інклюзивний клас.

Документи для зарахування дитини до 5 класу приймаються при наявності повного їх комплекту. 

Доводимо до відома батьків, що за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає згідно з вимогами законодавства особа, яка їх подає. 

Першочергово до 5-их класів зараховуються діти, які мають право першочергового зарахування:

 • діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене;
 • рідні брати та сестри дітей, які вже навчаються в Бучанській Українській гімназії та/або Бучанській початковій школі №9;
 • діти співробітників Бучанської Української гімназії та/або Бучанської початкової школи №9.

Зарахування на вільні місця (за умови їх наявності) відбуватиметься за результатами конкурсного відбору після 15 червня. 

Відповідальні особи

Савельєва Людмила Анатоліївна

Заступник директора гімназії з науково-методичної роботи, вчитель зарубіжної літератури. Спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Відповідальна особа за прийом заяв та документів:

Тел. 095 392 8545.

Телефонувати в робочі дні 

з 10:00 до 15:00.

Заявка на звонок

Оставте ваш номер и мы с вами свяжемся