Освітня мережа

Образ учителів ліцею:

• Ви швидко відчуєте результати індивідуалізації навчання та орієнтації на Вашу дитину;
  • урботу про навчання та всебічний і гармонійний розвиток вашої дитини школа бере на себе;
  • Інтенсивне навчання іноземним мовам всіх дітей, забезпечить їх інструментом для спілкування;
  • Програма Європейського колегіуму доповнить Державний компонент і зробить освіту Вашої дитини унікальною, якісною, сучасною та універсальною;
  • Ви побачите, як змінюється Ваша дитина потрапивши в середовище, де домінує висока мотивація до навчання.

Сторожик Лариса Яківна

Директор гімназії, вчитель історії та правознавства. Спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Адміністрація гімазії

Сторожик Лариса Яківна