Колектив закладу

Адміністрація ліцею

Сторожик Лариса Яківна

Директор ліцею, вчитель історії та правознавства. Спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Хоніна Юлія Іванівна

Заступник директора,вчитель початкових класів. Спеціаліст вищої категорії,"старший учитель"

Андрієвич Олена Василівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель хімії та біології. Спеціаліст вищоі категорії, "старший учитель"

Савельєва Людмила Анатоліївна

Заступник директора, вчитель зарубіжної літератури. Спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Юхно Світлана Вікторівна

Заступник директора, вчитель зарубіжної літератури. Спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Савощенко Олег Анатолійович

Заступник директора

Соціально-психологічна служба

Курдась Олена Олегівна

Практичний психолог, спеціаліст

Замана Ольга Василівна

Соціальний педагог, учитель зарубіжної літератури; спеціаліст першої категорії

Учителі початкових класів

Гречко Наталія Сергіївна

Вчитель початкових класів; спеціаліст вищої категорії

Доброштан Діна Володимирівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Короткевич Елла Олександрівна

Асистент учителя

Литвин Леся Володимирівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Литвиненко Тетяна Анатоліївна

Вчитель початкових класів, спеціаліст другої категорії

Майборода Юлія Вікторівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст першої категорії

Мілерова Діана Олександрівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст

Розовенко Марія Петрівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст

Жалдак Неля Петрівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст першої категорії

Марченко Юлія Олександрівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст

Олексієнко Валентина Анатоліївна

Вчитель початкових класів; спеціаліст першої категорії

Олійник Наталія Сергіївна

Вчитель початкових класів; спеціаліст

Семенова Ірина Олександрівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст вищої категорії

Гаврильчук Тетяна Валентинівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст

Кушнєрова Марина Володимирівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст

Степанюк Юлія Олегівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст першої категорії

Орєхова Тетяна Павлівна

Вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії

Кущик Олена Сергіївна

Асистент учителя

Бабік Любов Володимирівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст другої категорії

Кисляк Олександра Юріївна

Вихователь ГПД

Масан Тетяна Георгіївна

Асистент учителя

Семчук Наталія Борисівна

Вчитель початкових класів; спеціаліст вищої категорії

Смоліч Надія Валеріївна

Асистент учителя

Вчителі української мови та літератури

Карпенко Валентина Миколаївна

Вчитель української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Кущ Леся Іванівна

Вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури; спеціаліст вищої категорії

Сороковська Світлана Володимирівна

Вчитель української мови та літератури; спеціаліст

Марченко Ольга Михайлівна

Вчитель української мови та літератури; спеціаліст другої категорії

Русанова Тетяна Олексіївна

Вчитель української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії

Вчителі іноземних мов

Лебедєва Марина Борисівна

Вчитель англійської мови; спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Левчук Дмитро Володимирович

Вчитель англійської мови; спеціаліст другої категорії

Долгіх Анна Леонідівна

Вчитель англійської та польської мов; спеціаліст

Новіченко Ніна Вікторівна

Вчитель англійської мови; спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Недощак Марина Сергіївна

Вчитель англійської мови; спеціаліст

Коновалова Олена Володимирівна

Вчитель англійської мови; спеціаліст вищої категорії

Коваленко Юлія Василівна

Вчитель англійської мови; спеціаліст другої категорії

Кайдан Тетяна Вікторівна

Вчитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії

Забіяка Лариса Миколаївна

Вчитель німецької мови; спеціаліст першої категорії

Сюзева Тетяна Василівна

Вчитель німецької мови; спеціаліст

Вчителі суспільних дисциплін

Данильченко Інна Василівна

Вчитель географії, історії та природознавства; спеціаліст вищої категорії

Поплавська Любов Михайлівна

Вчитель історії; спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Дука Наталія Миколаївна

Вчитель історії; спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Вчителі точних наук

Александрова Оксана Вікторівна

Вчитель фізики; спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Яровенко Світлана Григорівна

Вчитель математики; спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Ходорович Дар’я Миколаївна

Вчитель математики; спеціаліст другої категорії

Репенко Віра Іванівна

Вчитель математики; спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Поночовна Олеся Василівна

Вчитель математики; спеціаліст першої категорії

Марченко Ірина Сергіївна

Вчитель інформатики; спеціаліст

Кононов Владислав Анатолієвич

Вчитель інформатики; спеціаліст першої категорії

Левчук Світлана Валеріївна

Вчитель інформатики; спеціаліст

Діордієва Тетяна Миколаївна

Вчитель фізики, спеціаліст першої категорії

Вегера Світлана Володимирівна

Вчитель математики; спеціаліст вищої категорії

Сторожик Михайло Олександрович

Вчитель інформатики; спеціаліст

Вчителі природничих наук

Ільїна Наталія Євгеніївна

Вчитель хімії, основ здоров’я; спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Олійник Наталія Миколаївна

Вчитель основ здоров’я; спеціаліст

Поліщук Олена Іванівна

Вчитель географії; спеціаліст вищої категорії, «старший учитель»

Радецька Тетяна Михайлівна

Вчитель географії; спеціаліст другої категорії

Панасюк Наталія Василівна

Педагог-організатор, вчитель біології; спеціаліст другої категорії

Моторна Наталія Василівна

Вчитель біології, спеціаліст вищої категорії (канд.біол.н.)

Вчителі технологічних наук і мистецтва

Возовик Тетяна Григорівна

Вчитель трудового навчання; спеціаліст вищої категорії

Макогон Санія Закирівна

Вчитель трудового навчання; спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Полхова Тетяна Сергіївна

Вчитель мистецтва; спеціаліст

Носок Микола Сергійович

Вчитель трудового навчання і ЗУ; спеціаліст

Вчителі фізичної культури та здоров'я

Андрієвич Віктор Васильович

Вчитель фізкультури; спеціаліст

Бідюк Алла Володимирівна

Вчитель фізкультури; спеціаліст

Гетьман Марина Олександрівна

Вчитель фізкультури; спеціаліст другої категорії

Карабут Олексій Миколайович

Вчитель фізкультури; спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист»

Кривонос Анатолій Сергійович

Вчитель фізкультури; спеціаліст

Павленко Вікторія Олександрівна

Вчитель хореографії; спеціаліст

Заявка на дзвінок

Залиште ваш номер телефону і ми з вами зв'яжемося