ПРОЕКТИ

Проєкт «Наші друзі»

Наші друзі ‒ це наша друга сім’я. Це тварини, з якими ми обираємо проходити наші приємні та не зовсім моменти в житті...

Читати детальніше

Медіа-центр «Місто можливостей»

Розвиток демократичних цінностей та громадянського суспільства є першочерговим завданням українського суспільства в умовах європейської інтеграції та становлення сучасної держави – України.

Читати детальніше

Проект «Instagram»

Учнівське самоврядування Бучанської Української гімназії розробило проект «Instagram», мета якого є створити офіційну сторінку інстаграм-профілю Бучанської Української гімназії.

Читати детальніше

Проєкт «Вакцинація – здорова нація»

За ініціативи органу учнівського самоврядування Бучанської Української гімназії «Веселковий млин», членами рою «Бучанські ятагани» спільно з педіатричним відділенням Бучанської міської поліклініки було запроваджено проєкт «Вакцинація – здорова нація», який покликаний позитивно змінити ситуація з імунопрофілактикою в масштабах Бучанської міської територіальної громади. 

Читати детальніше

Міський конкурс «Країна Фантазія-2021»

Міський конкурс «Країна Фантазія-2021» - Складний для України час вимагає відродження та безперервної еволюції питань національного змісту і характеру.

Читати детальніше

Заявка на дзвінок

Залиште ваш номер телефону і ми з вами зв'яжемося