Проєкт учнівського самоврядування «Наші друзі»

З кожним роком в Україні все більш актуальною є проблема бездомних тварин. Нормальна законодавча база, яка б захищала права тварин в країні, поки що відсутня, а люди продовжують поводитися з кішками, собаками та іншими вихованцями, як з речами.

За ініціативи органу учнівського самоврядування Бучанського ліцею №9 «Веселковий млин» спільно з Гостомельським притулком, приватним притулком для тварин «Best Friends» та благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам «Happy paw» було запроваджено проєкт «Наші друзі», який покликаний позитивно змінити ситуацію хоча б в масштабах міста Бучі. До реалізації проекту з часом долучилися Молодіжна рада Бучанської об'єднаної територіальної громади, відділ освіти Бучанської міської ради та Міжнародна платформа «Animal-ID».

#priiut_best_friends

#HappyPaw