Звіт до Всеукраїнського Дня бібліотек

Всеукраїнський День бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня уже понад 15 років і є професійним святом працівників близько 40 тисяч бібліотек.

    Незважаючи на швидкісний Інтернет, що забезпечує непереривний  доступ до різних джерел інформації, учні все частіше звертаються до друкованих книжок, знаходячи відповіді на свої запитання саме там. І це не дивно, адже віртуальний досвід ніколи не замінить досвід відвідування бібліотеки.

   Побудова суверенної держави обумовили необхідність підвищення ролі бібліотек у відновленні історичної пам‘яті народу , становленні його національної свідомості, вихованні гідності й патріотизму. Щоб пишатися рідним краєм і любити його, важливо добре знати його історію, мову, культуру. З огляду на це одним з пріоритетних напрямків патріотичного виховання молоді є краєзнавство.

   У цьому році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  з 01 по 31 жовтня  проходив під гаслом: «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності».

Учні перших класів зробили красиву композицію з листочків.

   

Краєзнавча робота вчить дітей відчувати напружений трудовий ритм країни, розуміти та правильно оцінювати факти і явища  повсякденного життя.

Головною метою Всеукраїнського місячника – сприяння поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю, як складової України, виховання у них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудження почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини. Розширення знань про історію, культуру, екологію свого краю, його видатних людей. 

Учні 7 класу біля виставки Україна дивує.

    

     Наше рідне місто Буча розташоване в західній частині Київської області в лісовій зоні. Відстань до Києва складає 25 км. Місто розташоване між річками Бучею та Рокачем – притоками річки Ірпінь.

    Через центр міста, поділяючи його на дві частини, з заходу на схід проходить автомагістраль загальнодержавного значення Київ – Ковель. Південну частину Бучі перетинає магістральна залізниця Київ – Коростень. Одна третя території Бучі розташована в лісопарковій зоні – це чарівний лісовий край, природа якого є суттєвим лікувальним та курортологічним фактором. Ми пишаємося людьми, які пов’язали свою долю з нашим краєм. Ми горді, що в Бучі свого часу жили: український художник, критик та педагог Микола Іванович Мурашко, лікар-гідропад Вітольд Бориславович Камінський,  письменник  Михайло Опанасович Булгаков, академік Євген Оскарович Патон  та інші. Також до Бучі приїжджали Марія Заньковецька, Максим Рильський, Володимир Сосюра, Дмитро Луценко та багато інших відомих людей, закоханих у її красу. І під час відпочинку у наших казкових лісах вони створили свої найкращі мистецькі образи, що підкорили весь світ.

     У кожної людини є улюблені місця, куди вона приходить знову і знову. Відкривши для себе цей куточок, який стає рідний серцю, ми з часом заповнюємо його неповторними моментами життя. 

    Бутанський міський парк таїть у собі безліч таких куточків, адже створювався з думкою стати для кожного, хто тут хоча б раз побував, місцем особливих вражень і незабутніх спогадів.  Він є прикрасою нашого міста.

      

Основними напрямками розвитку місто є: розвиток житлової інфраструктури, покращення екологічної ситуації, підвищення якості життя громадян, будівництво нових житлових мікрорайонів, шкіл, дитячих садочків, медичних закладів, парків, скверів, закладів торгівлі та сфери послуг.

     Буча – молоде місто, яке росте, розвивається та впевнено крокує в ногу з часом і цілеспрямовано йде до підкорення нових вершин.

   Сподіваюсь, що день бібліотек, свято не лише для завідувача  бібліотеки, але й для усіх наших читачів.

Заявка на дзвінок

Залиште ваш номер телефону і ми з вами зв'яжемося