Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек-2023: «Вірю в твоє майбутнє, Україно!»

Цей місяць видався доволі насиченим для роботи бібліотеки. Почався місячник виставкою «Українська казка – джерело добра та мудрості», під час якої були проведені урок-дискусія з учнями 2-Г класу (кл. кер. Семенова І. О.) і читацька зустріч з учнями 4-В класу за участі їх класного керівника Майбороди Ю. В. Виставку відвідували також учні різних класів та цікавилися казками, які були представлені на ній.

Проводилася виставка на тему «Українське козацтво та історія Запорізької Січі», під час якої бібліотекарями було проведене заняття з учнями 4-Б класу  (кл. кер. Олексієнко В. А). Учням були стисло переказані різні цікаві факти про козаків та представлена презентація з будовою Запорізької Січі. Під кінець заняття учні з бажанням розповідали прислів’я та приказки, пов’язані з козацтвом. Дану виставку не оминула увага і учнів старших, 10-А, 11-Б та 11-В класів.

Під час місячника бібліотек проводилася акція «Подаруй бібліотеці книгу», за час якої було зібрано 36 книг сучасної художньої та довідникової літератури для дітей. Ми особливо дякуємо колективу 4-А класу та їх класному керівнику Литвин Л. В. за значний внесок у поповнення нашого бібліотечного фонду, а також окремо вдячні учням 1-Д класу та 4-В класу та їх класним керівникам Жалдак Н. П. і Майбороді Ю. В. за подаровані книги, які порадують собою не одного нашого читача.

Наразі підходить до завершення виставка «Історія України та української писемності». В ній поки не було залучено цілих класів, але багато хто з учнів цікавився поданими на ній книжками та хотів краще ознайомитися з їх змістом. Під час екскурсії 1-В класу (кл.кер. Орєхова Т.П.) учні були зацікавлені сторінками з першими згадками про Україну та давніми мапами.

Також на даний момент для виставки творчих робіт було зібрано  вишиті роботи учнів випускних класів, малюнки учнів 1-А класу, декоративні вироби учнів 3-Г класу. Ми щиро дякуємо Макогон Санії Закирівні та Полховій Тетяні Сергіївні за надану допомогу в організації заходів.

За час місячника в бібліотеку ліцею записалося більше півсотні читачів. Були проведені екскурсії бібліотекою для учнів 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г, 1-Д, 2-Б,  2-Г,    3-В, 4-А, 4-Б, 4-В, та 4-Г класів і один позаплановий бібліотечний урок з 1-Б класом на тему улюблених казок.

Сподіваємося, що наступний наш місячник бібліотек пройде не менш продуктивно і учні старших класів також з бажанням долучатимуться до його заходів.