Всеукраїнська олімпіада

Цієї осені учні 8-9 та 11-х класів гімназії (вчитель Савельєва Л.А.) вперше взяли участь в інтернет-олімпіадах із зарубіжної літератури. Завдання олімпіад відповідали навчальній програмі попереднього навчального року. Це означало, що  всі учні, перебуваючи в рівних умовах, зможуть проявити себе та отримати нагороду за роботу.

17 учнів 11-А та 11-Б  класів взяли участь  у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Осінь – 2021». За її результатами 10 учнів отримали сертифікати учасників, а 7 учнів стали призерами і отримали дипломи за ІІ-ІІІ місця.

Більш масово та успішно пройшла для гімназистів Всеукраїнська олімпіада «На урок» «Осінь – 2021». Учні 8-А класу Закревська Еліна та Стаховська Анастасія, як і учні 11-А класу Білоус Валерія, Власова Олександра, Лініченко Катерина відзначені дипломом І ступеня. 23 учні отримують диплом ІІ ступеня, 11 учнів – диплом ІІІ ступеня.

Такі результати, безперечно, свідчать про міцні і якісні знання учнів гімназіїз навчального предмету, їхнє прагнення до успіху, розуміння того, що успішним може стати кожний, хто хоче і вміє працювати.