Щасти на ЗНО-2021

Дорогі наші учні!

Дружний колектив Бучанської Української гімназії щиро бажає вам успішного проходження ЗНО-2021.

Сподіваємося, що навчання у профільному класі, участь у численних інтелектуальних заходах,
професіоналізм ваших наставників та підтримка всіх учнів гімназії сприятимуть отриманню вами високих результатів.

Будьте зібраними, впевненими у своїх силах. Ми з вами!

Що треба знати про ЗНО-2021. Суспільно-політичне ток-шоу “Погляд на головне”

Зовнішнє незалежне оцінювання-2021 стартувало. Яка складність завдань цього року? Чи можна здати успішно ЗНО без репетиторів, орієнтуючись виключно на шкільну програму? Як заспокоїтися в день написання тесту, сконцентруватися, і виконати всі завдання? А ще - чому не варто іти на порушення правил здачі. Про це і не тільки у програмі "Погляд на головне" розповідають Жанна Осипенко, директорка Департаменту освіти і науки КОДА, Світлана Сакаєва, директорка Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, Лариса Сторожик, директорка Бучанської Української гімназії.