Увага! Увага! Attention please! Наш Бучанський ліцей 9 приєднався ...

До міжнародного проєкту ERASMUS+ «Eco-Warriors United: Captures the spirit of young people working together for the ecology», організованого ГО Інтегральна освіта / NGO Integraleducation.
Разом із партнерами з Туреччини (Ibrahim Ozaydin Mesleki veTeknik Anadolu Lises) та Греції (The Gkotsi School of ForeignLanguages) ми працюємо над важливою темою — усвідомлення змін у нашому середовищі, таких як війни, кліматичні зміни, вирубка лісів та забруднення. Наше майбутнє в наших руках, адже ми прагнемо знайти екологічні та гуманістичні шляхи вирішення цих проблем.

Остаточні цілі нашого проєкту:

1. Підвищити обізнаність молоді щодо екологічних наслідків незбалансованого середовища, особливо в Україні, Туреччині та Греції.
2. Озброїти студентів знаннями та навичками для активної участі в екологічному відновленні.
3. Сприяти міжкультурному розумінню та співпраці між студентами з трьох країн.
4. Розробити навчальні вправи та передові методи відновлення навколишнього середовища.
5. Обговорити інноваційні методи вирощування рослин, як-от гідропонне землеробство, яке може мінімально залежати від кліматичних змін.
Якщо ти хочеш долучитися до цієї важливої ініціативи, тобі виповнилося 13 років і ти добре володієш англійською мовою, переходь за посиланням і заповнюй анкету учасника!
Зверніть увагу, що подати анкету можна до 23 вересня 2024 року
Давайте разом змінювати світ на краще!
#ERASMUSPlus # Integral School#ЕкологічнаСвідомість #ЗміниРазом #ГідропоннеЗемлеробство #УкраїнаТуреччинаГреція