Учні 10-Б класу Бучанської Української гімназії відвідали Музей науки МАН.

13 жовтня учні 10-Б класу Бучанської Української гімназії відвідали Музей науки МАН.

Це перший музей, де заборонено не торкатися експонатів. Тут продемонстровані найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодія. Музей об’єднує близько 120 експонатів та інсталяцій про науку та дослідження, які створювали спеціалісти з України, Канади, США, Польщі, Швеції. Увесь виставковий простір поділено на 5 зон: «Дивна матерія», «Акустика», «Людина», «Оптика», «Великі винаходи». Радимо обов’язково відвідати музей!

Ільїна .Н.Є.