У школі як у дома

Чому наші діти ходять у школу із задоволенням і з нетерпінням чекають закінчення канікул, щоб знову прийти до школи? Та тому, що у школі їм безпечно, затишно, комфортно, цікаво, а ще час від часу вчителі влаштовують цікаві заходи, як, наприклад сьогодні,  в останній день перед осінніми канікулами організували – «Піжамний день».

Дивакуватий вигляд учнів четвертих класів навчанню не завадив.

Провели і  відзначили День української писемності і мови, отримали багато цікавої інформації про українську мову, позмагались у конкурсах. Розв’зали багато задач і виразів   і з’ясували, що з гарним настроєм новий матеріал краще засвоюється.

Звісно, домашнє вбрання викликало посмішки і у вчителів, і в інших ліцеїстів. Але  найголовніше у цьому дійстві – це позитивні емоції та радісний настрій. Піжама – це щось тепле і  добре. А ми сьогоднішнім піжамним днем говоримо, що школа – це твоє тепле домашнє місце, де тобі добре. Просимо повторити!