Цікаві уроки біології🌿

Загальновідомо, що успішному засвоєнню навчального матеріалу сприяє постійний інтерес дитини до предмета вивчення. Потурбуватись про виникнення та зростання цього інтересу – справа вчителя.

Для розвитку творчих здібностей учнів, їх поступового залучення до самостійної пізнавальної діяльності, забезпечення співпраці між учнями і вчителями традиційного уроку недостатньо, тому на допомогу вчителю приходять нові форми уроків – нестандартні: уроки – семінари, уроки – конференції, уроки – змагання тощо. У зв'язку зі збільшенням розумового навантаження на уроках практикуються методичні при йоми, що підтримують у школярів інтерес до навчання, бажання вивчати біологію, стимулювати їхню активність.

Біологія, лабораторна робота: "Будаова черепашки черевоногих та двостулкових молюсків".