"Teaching and Learning in Difficult Times"

Сьогодні навчання дітей відбувається у незвичних для нас умовах. Це виклик не тільки для дітей, сімей, а й для вчителів. У непрості часи війни діти, дорослі переживають стрес і тривогу.
Як у процесі викладання іноземної мови допомогти собі та своїм учням, як керувати складною поведінкою, як зробити уроки безпечним середовищем для навчання- саме ці питання обговорили вчителі іноземних мов Бучанського ліцею 9 на методичному заході "Teaching and Learning in Difficult  Times".
Вчителі Олена Володимирівна Коновалова та Анна Леонідівна Долгіх пройшли курси підвищення кваліфікації  , які організувала Британська Рада при підтримці МОН України в польському місті Кракові. На занятті вони поділилися методичними родзинками,  та новими формами роботи на уроках іноземної мови з колегами. Крім того, в цікавій формі представили вправи для подолання тривожності та стресу.
Вчителі іноземних мов ліцею набули нового досвіду щодо роботи з дітьми під час воєнного стану.