Старт еко-змін у Бучі!

Сьогодні в Бучанському ліцеї №9 відбулася важлива подія — перше заняття Еко Клубу! Це унікальний простір для учнів, де вони можуть не лише дізнаватися про актуальні екологічні проблеми, але й брати участь у вирішенні важливих питань, що стосуються збереження навколишнього середовища.
  Перше заняття було присвячене вивченню води. Учні дізналися про її значення для підтримки екосистем, здоров'я людей та важливість збереження чистоти водних ресурсів. Особливу увагу ми приділили розрізненню понять питної та чистої води — діти дізналися, що не вся чиста на вигляд вода є придатною для вживання, і зрозуміли, наскільки важливо мати доступ саме до питної води для підтримки здоров'я.
Після цікавої лекції, діти взяли участь у практичному експерименті з біотестування, в результаті якого вони зможуть наочно побачити, як забруднення води впливає на живі організми. Дослідницька робота — це кропітка, але дуже цікава справа, яка захоплює і приносить справжнє задоволення від нових відкриттів!
Разом ми будуємо краще майбутнє для себе та наших нащадків!
Цей захід організовано ГО «Інтегральна освіта» в рамках Грантового конкурсу, що проводиться ГС “Мережа хабів громадянського суспільства України” в рамках проєкту “Малі гранти для недосвідчених НУО та ініціативних груп в Україні“, за підтримки проєкту «Зміцнення громадянського суспільства в країнах Східного партнерства», який спільно фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччина та Європейським Союзом.
Мережа хабів України giz_ukraine_rs
#CSOEaP #BetterLifeBeyondCapitals