Осінь - чудова пора...

Діти зрозуміли, чому поява мови докорінно змінила життя людей.

Учні 3-Е класу вирішили провести урок літературного читання на природі.

Осінь − чудова пора року: можна робити пікніки, посиденьки на свіжому повітрі, грати в активні ігри та просто відпочивати, насолоджуватись моментом… Тому, учні 3-Е класу вирішили провести урок літературного читання на природі. Із задоволенням опрацювали навчальний матеріал, познайомились з новою письменницею Коваль Аллою Петрівною. Діти зрозуміли, чому поява мови докорінно змінила життя людей.