Непомітно промайнули перші чотири місяці навчання, сповнені пізнання, тривог і надій. Ми знаємо з чим порівнювати, і тому, як ніколи, вдячні Героям, що своє серце віддали державі. Синьо-жовті серця – це Правда, це віра, це Совість, Вірність, Єдність. Напередодні Нового року 4-В вітає зі святом захисників, патріотів, людей з великим серцем, що захищають Україну та дають змогу дітям вчитися. Щиро віримо, що наступний рік буде роком Перемоги! З Різдвом Христовим! З Новоріччям!

Напередодні Нового року 4-В вітає зі святом захисників, патріотів, людей з великим серцем.