Вітаємо Ксенію Ільїну!

Учениця Бучанського ліцею № 9, акторка дослідницького проєкту, який був представлений в Альманасі – 2023 «Звитяжна Київщина: хроніки героїзму», за підтримки Комунального закладу Київської обласної державної адміністрації та «Малої академії наук учнівської молоді» Київської обласної ради. Науковий керівник: Наталія Василівна Панасюк. 🎉👏

Історія героя Володимира Ковальського, відомого як «термінатор» з Бучі, є джерелом натхнення та підтримки. Його незламний дух і мужність стали прикладом для багатьох. Володимир віддавав усе заради своєї країни, борючись за свободу та правду. Його подвиг надихає нас і нагадує про важливість самовідданості та віри у перемогу. Нехай його приклад буде вічним символом героїзму та відданості.