Казкова краса золотої осені

Ось і настав один із найкрасивіших осінніх періодів – золота осінь. На жаль, він триває зовсім недовго, десь близько трьох тижнів. Тому необхідно, обов’язково знайти вільний час, щоб відвідати парк і помилуватися його казковим оздобленням. 

   

    Цей період осені не дарма називають золотим, адже в природі відбуваються великі перетворення. Якщо  влітку переважним  кольором вважається зелений, то ранньою осінню – це жовтий окрас листя і трави, що нагадує золото.

   Особливо приємно прогулятися березовим гаєм, всі дерева стають золотими, а кругле листячко беріз  нагадує монетки, які «дзвенять» на вітрі.  Особливо гарно вони виглядають в ясний сонячний день на тлі блакитного неба і всі берізки білокурі в однакових золотавих сяйливих нарядах.

   Але пройшло кілька тижнів і розпочався листопад .Багато дерев втратило чарівну красу оздоблення, проте килим з листя стане пишним і м’яким, наче пух. Дуже приємно підкидати листя вгору та дивитися, як вони, кружляючи, падають на землю.

  Поступово на деревах зовсім зникає листя. У цей момент стає трохи сумно від того, що цей чудовий період так швидко  закінчується і  приходиться  розлучатися з прекрасною золотою осінню .На нас уже понуро дивляться голі стовбури дерев. Тим часом  природа виспеться і відпочине, набереться сил, щоб навесні подарувати нам всю свою красу.

  Спогади про осінь залишаться надовго, до настання холодів і випадання перших сніжинок. 

  Я люблю золоту осінь за її богатство  барв і красиве оздоблення.  

 

 

 

 

 

 

                     Зав. бібліотеки                                  В.Бойко

Заявка на дзвінок

Залиште ваш номер телефону і ми з вами зв'яжемося