До уваги дев’ятикласників та їхніх батьків!

Заклад освіти здійснюватиме прийом документів для зарахування дітей до 10 класу на 2022/2023 навчальний рік.

Для учнів 10-х класів пропонуємо на вибір три напрями профільної підготовки, які передбачають поглиблене вивчення певних дисциплін :

- математичний (30 місць),

- іноземної філології  (англійська мова ) географічний (30 місць).

Зарахування до 10 класу відбувається після отримання свідоцтва про здобуття базової середньої освіти та на підставі заяви батьків(або осіб, що їх замінюють).

На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості місць у класах закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Заяви про зарахування можна подати особисто, електронною поштою, іншими засобами зв’язку через класного керівника.

Прийом документів буде здійснюватися в приміщенні ліцею за адресою: вул. Вишнева, 1.

Для вступу до 10 класу потрібно мати такі документи:

- заява (за встановленим зразком);

- копія документа, який посвідчує особу (паспорт) (при собі мати оригінал документа);

- оригінал свідоцтва про базову середню освіту (з додатком);

- медичні довідки: 063-0 (про щеплення), 086/1-0 .

Графік прийому документів: 10.00-14.00.

Консультації з приводу подачі документів можна буде отримати за телефоном  +38(063)467245 або електронною поштою  за адресою buchagimnaziya@ukr.net