Десять із тридцяти п’яти!

У день святкування 122-ої річниці заснування Бучі на Київській площі місто вітало дітей, які протягом навчального року особливо відзначилися в галузі навчальної, науково-дослідницької, творчої, спортивної та громадської діяльності. Серед стипендіатів Бучанського міського голови десять учнів нашого ліцею. Це випускники закладу Тарасенко Гліб та Грищук Валентин, переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Це Радецька Анна (9-Б) та Чулков Олександр (11-А), які стали переможцями кількох Всеукраїнських учнівських олімпіад. Це наші учні Курбанов Кирил  (10-А) та Король Єва (7-Г), які відзначилися у спорті. А також переможці мистецьких конкурсів Алергуш Софія (6-В), Харьков Олександр (9-В) і учасники колективу «Фантазія» Волошин Артем (9-А) та Крейман Владислав (10-Б).

Бучанський міський голова Анатолій Федорук вручив усім стипендіатам відзнаки. Стипендією голови КОДА відзначений Кравченко Олександр (10-А), кращий хімік Київщини. Колектив ліцею приєднується до привітань і бажає усім своїм ліцеїстам сумлінно навчатися, мати активну громадянську позицію та досягати високих результатів у різних видах діяльності.