2-Г клас: імпровізація на тему "Калита. Зимові розваги, пов'язані з солярним циклом та віруваннями предків"

В народі говорили: «Зима прийшла і празничків привела». І дійсно: взимку ледь не кожного дня — свято. Однак з-поміж усіх «празників» день Андрія Первозваного (13 грудня подекуди його називали ще «великими вечорницями») був одним з найочікуваніших і найвеселіших.

Особливим було і святкування у 2 Г класі де діти розіграли свято, яке так полюбилося Українському народові, адже календарні обряди становлять важливу і невід’ємну складову традиційної культури українців і разом із календарно приуроченими віруваннями, звичаями, фольклором утворюють нар. календар, відображають національну картину світу, соціально-економічні. та сімейно-побутові відносини, вірування, цінності та ідеали українського народу, сформовані протягом віків. Діти із задоволенням поринули у традиції минулого, зіграли веселі, традиційні ігри, дізнались більше про особливості випікання калити та яку роль вона відігравала.

Імпровізація на тему "Калита. Зимові розваги, пов'язані з солярним циклом та віруваннями предків" 2Г