Розпочинаємо прийом документів до 5-их класів Бучанської Української гімназії у 2021 році!

З 02 червня до 15 червня включно проводиться прийом документів учнів, які згідно з наказом директора гімназії визначені кандидатами на зарахування до 5-х класів Бучанської Української гімназії. Документи для зарахування приймаються в робочі дні з 09:00 до 15:00. У цей же час видаються довідки для отримання особової справи дитини.

Наказ про кандидатів на зарахування до 5-х класів гімназії у 2021 році

Зарахування буде організовано відповідно до закріпленої території обслуговування (рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради від 16.03. 2021 №155) та «Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» (далі – Порядок зарахування), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367.

Перелік документів для зарахування:

1. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини, або документ, що посвідчує її особу;
  2. Особова справа;
  3. Оригінал або копія документа про освіту (у разі наявності).
  4. Оригінал медичної довідки за формою №086-1/о та форма № 063/о «Карта профілактичних щеплень»;
  5. Документ, що підтверджує пільги дитини (в разі необхідності).

Документи для зарахування дитини до 5 класу приймаються при наявності повного їх комплекту.

Оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини подається за наявності та за бажанням одного з батьків. Цей документ необхідний, якщо дитина має особливі освітні потреби і для її навчання потрібно створити інклюзивний клас.

Доводимо до відома батьків, що за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу освіти, відповідає згідно з вимогами законодавства  особа, яка їх подає.

Зарахування на вільні місця (за умови їх наявності) відбуватиметься за результатами конкурсного відбору після 15 червня.

Адреса Бучанської Української гімназії:

м. Буча, вул. Вишнева, 1.

Заявка на звонок

Оставте ваш номер и мы с вами свяжемся